PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11007}

Nagi instynkt 2

Basic Instinct 2
5,3 13 025
ocen
5,3 10 1 13025
Nagi instynkt 2
powrót do forum filmu Nagi instynkt 2

Nie rozumiem skąd tak niska ocena. Byłam przekonana przed obejrzeniem filmu, że to będzie gniot - głównie sugerowałam się oceną na filmwebie. Jednak jestem mile zaskoczona. Owszem "jedynka" była lepsza - zawsze jest tak że kontynuacje to już nie to samo, ale nie uważam, żeby "dwójka" była kompletną kaszaną jak niektórzy tu twierdzą. Przede wszystkim muzyka - w tle. Jest niemal identyczna (jak nie całkiem identyczna) jak w pierwszej części, a to duży plus, ponieważ daje odbiorcy możliwość wczucia się w ten sam panujący klimat tajemnicy jaką odczuwał przy oglądaniu pierwszej części. Nie uważam żeby druga część była jakoś znacząco gorsza od pierwszej. Nie podobał mi sie aktor grający rolę psychiatry - nie pasował mi. Douglas był o niebo lepszy. Ale mniejsza z tym. Sharon Stone? Cóż tak samo władcza, tajemnicza, a przy tym uwodzicielska i zmysłowa jak w części pierwszej. Do tego - świetna intryga - w stylu "jedynki" (podoba mi się, że z tym nie "odbiegli"). No i zakończenie typowe dla poprzedniej części.

Wniosek jest tak, że jak na kontynuację ta część jest całkiem dobra. Ode mnie dostaje 7/10 bo się nie zawiodłam. No oprócz jak już mówiłam psychiatry. Mógł być bardziej męski. Ale może takie było zamierzenie skoro sama Catherine Tramell mówi mu że jest ciapowaty i bojaźliwy (jakby się bał własnego cienia). Jedynka była lepsza więc ma ode mnie 8/10, ale nie piszcie że "dwójka" jest nieciekawa i że to tandeta. Bo widziałam i w to już nie uwierzę.

A tym, którzy zastanawiają się czy warto oglądnąc mówię "tak jak najbardziej". Polecam film jest godny obejrzenia, nie nudzi do ostatnich chwil.

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

Popieram twoją wypowiedż,wiele osób krytykowały ten Film...również przed włączeniem byłem sceptycznie nastawiony,jednak po zakończeniu filmu stwierdziłem że film jest dobry,oceniłem go na 7/10 co ciekawe podobnie jak ty:)
I również da się zauważyć że główny bohater jest niestety,osobą nieadekwatna do tego Filmu

użytkownik usunięty
margi92

również popieram i o dziwo u mnie ten film też dostał 7/10 ;) więc jest fajnie. dokładniejszą opinię przeczytacie już dizś na http://www.fajowe-filmy.blog.onet.pl / zapraszam

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

Mam podobne odczucia do Twoich. Również dałem 7/10 (gdyby były połówki dałbym 6,5 ponieważ film zbyt mało pozostawiał w sferze domysłów jak na mój gust). Jeśli chodzi o "jedynkę" to oceniłem ją na dziewiątkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones