PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11007}

Nagi instynkt 2

Basic Instinct 2
5,3 13 021
ocen
5,3 10 1 13021
Nagi instynkt 2
powrót do forum filmu Nagi instynkt 2

Gdzie obejrzeć?

ocenił(a) film na 6

Witam. Gdzie obejrzeć ten film online i za free? Leciał wczoraj - 16.12.22 w TV (bodajże na TV Puls). Oglądałem ale w pewnym momencie (chyba gdzieś w połowie?) odpadłem w sen, więc nie dokończyłem. Chciałem odrobić zaległość i dokończyć oglądanie dzisiaj. Szukam, szukam...a tu nic. Nigdzie nie ma. Nie ma na CDA, ani na żadnej innej stronie z filmami online. Tzn jest na CDA, ale trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem premium i co nieco zapłacić żeby móc obejrzeć.
A ja dziękuję za takie coś, bo nie mam zamiaru zakładać kolejnego konta, znów podawać swoje dane i dawać się doić z kasy. Zresztą i tak mnie nie stać by opłacać tamtejszy "abonament" czyli subskrypcję, więc problemu nie ma. Szukałem także na chomik(u)  myśląc że może stamtąd uda mi się ściągnąć i obejrzeć ten film, ale tam również go nie ma.
Wobec powyższych chyba pozostaje mi jedynie czekać na kolejną emisję w TV ( o być może korzystniejszej porze) żeby ponownie go obejrzeć. No chyba, że ktoś z was filmwebowiczów poratuje jakimś rozwiązaniem:) Byłbym bardzo rad:)

ocenił(a) film na 6
raf_filmweb

Ps. Ktoś wie dlaczego filmweb nie przepuszcza i blokuje dosłownie pisaną nazwę (bez domeny) popularnego dysku internetowego ze znanym gryzoniem?:) Strasznie to dziwne jest:)

ocenił(a) film na 6
raf_filmweb

No i dość szybko doczekałem się kolejnej telewizyjnej emisji. Tym razem w Puls 2.
Udało mi się obejrzeć w całości za drugim podejściem. Pierwszym razem usnąłem w trakcie:) 
Na raz i tylko raz może być. Pierwsza część - którą co prawda pamiętam jak przez mgłę, to jednak mimo wszystko była bardziej intrygująca. 
Obejrzałem właściwie tylko ze względu na Sharon i jej seksapil. Mimo, że tutaj jest już jakby nieco zrobiona/przerobiona, to i tak robi na mnie wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones