PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11007}

Nagi instynkt 2

Basic Instinct 2
5,3 13 025
ocen
5,3 10 1 13025
Nagi instynkt 2
powrót do forum filmu Nagi instynkt 2

Mi się podobał.

ocenił(a) film na 9

Włączyłam go bo chciałam dowiedzieć się czy Catherine była morderczynią czy nie. Niestety tutaj nadal nie jest to jednoznacznie powiedziane, co trochę mnie zawiodło. zupełnie nie rozumiem czemu większość tak krytykuje ten film. Mnie osobiście się bardzo podobał, w sumie jest w zupełnie innym klimacie niż jedynka i bardziej przypomina większość współczesnych thrillerów, ale i tak jest naprawdę dobry. Przyjemnie się go ogląda i trzyma w napięciu, fajnie też zrobiony motyw z aż trzema podejrzanymi i zrzucaniem winy na siebie nawzajem.

ocenił(a) film na 5
dkf

na tym polegalo zakonczenie jedynki, zeby wlasnie widz nie byl do konca pewien i po obejrzeniu filmu, lecz wydaje mi sie, ze trudno by bylo jasniej ukazac, ze nia byla- szpikulec do lodu pod lozkiem podczas seksu jest wystarczajaco jednoznaczny

ocenił(a) film na 9
goskaa28

Chodzi mi o to że w 2 nadal nie jest jednoznacznie powiedziane czy to ona zabijała czy nie. W jedynce mi się to nawet podobało, lubię takie zakończenia, ale w 2 części mogli to już wyjaśnić.

ocenił(a) film na 5
dkf

gdyby to zostalo okreslone, to zepsuli by zarowno 1, jak i 2. a w tym przypadku oba zostaja nie do konca wyjasnione- choc kazdy i tak jest PRAWIE pewnien, ze to ona. ale to "prawie" sprawia, ze ten film wciaz jest tak swietny. choc 2 mi sie nie podobala, sequel na sile, jak to zwykle. ta sama fabula, ta sama taktyka, tylko ofiare zmienila- niee, to juz bylo i zdecydowanie wole to w pierwotnej wersji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones